עיצוב גינות

עיצוב גינות

עיצוב גינות ציבוריות

החיים היום נעים בקצב שונה מהחיים של פעם, לעתים נדמה שזנחנו את החיבור לטבע לטובת הקדמה והטכנולוגיה ההולכים ומשתלטים על חיינו.

לאור העובדה שאנו חיים חיים מאוד דינמיים ותובעניים, נוצרים לא מעט אתגרים לגוף ולנפש, וכאן בעצם עולה הדרישה לשילוב הטבע כמרכיב החשוב ביותר בחיינו, כדי שנרגיש שלווה וירידת לחץ בזכות מראה מרגיע של נוף יפה הגורם לנו לעצור לרגע במירוץ החיים המטורף הזה.

גינות הן פיתרון מושלם לצורך זה, ביכולתן להשתלב בעיצוב גינות נכון בנוף האורבני שלנו ולהשרות תחושה של טבע באמצע יום סוער בעיר סואנת.

גינות פרטיות

גינה פרטית היא שאיפה של אנשים רבים ברחבי העולם: הרצון לחיות בפרטיות, בשקט ורחוק מן השכנים עם גינה פרטית מעוצבת כהלכה הוא רצון טבעי לחלוטין.

כדי לספק צורך זה יש לבחור איש מקצוע המתמחה בעיצוב גינות, כדי לעצב את גינת החלומות תוך שילוב נכון של כל האלמנטים הנדרשים לייצור הרמוניה.

גינה זו תהיה שימושית מרבית ימות השנה וזאת בזכות מזג האוויר המיטבי השורר בארצנו.

גינות ציבוריות

עיצוב גינות ציבוריות שונה במעט מעיצוב גינה פרטית, בזכות העובדה שגינה ציבורית משמשת לצרכים נרחבים יותר מגינה פרטית ולכן יש לשלב בה אלמנטים שונים מגינה פרטית כדי לנצל בצורה חכמה את שטח הגינה ציבורית, ולצורך זה יש להתייעץ עם אדריכל נוף המתמחה בעיצוב גינות.

עיצוב לפני ביצוע

עיצוב גינה לפני הקמת הגינה בפועל חשוב ביותר על מנת לקבל תוצאה סופית של גינה שמנוצלת היטב לצרכים אליהם היא יועדה מלכתחילה.

היום ניתן לשלב בגינות אלמנטים מגוונים אשר יוצרים סביבה אורבנית מאוזנת, יחד עם סביבה כפרית ונעימה למתבוננים ולשוהים באותה סביבה, ובכדי למקסם את איכות העבודה יש לעבוד עם מומחה בתחום עיצוב גינות.

מאמרים נוספים