עיצוב נוף

עיצוב נוף

עיצוב נוף

היום תחום עיצוב הנופים נפוץ מאוד , לתחום זה רבדים רבים, כמו התאמת הקומפוזיציה של המרחב החיצוני והפיכת המרחב החיצוני למקום שאנו נהנה ממראהו או מהשהייה בו.

מרחבים חיצוניים רבים נועדו לא רק ליופי אלא גם לשהייה ,כמו למשל פארקים ציבוריים שבהם אנו נמצאים עם ילדינו או מטיילים להנאתנו,או למשל מתחמים רבים שאין אנו מייחסים דרך קבע משמעות למראה שלהם ,למרות שעוצבו ע”י אדריכל נוף בצורה מושלמת כדי למשוך אותנו או לגרום לנו להגיע אליהם בלי שנבין אפילו למה,בדיוק בזה מתחמה תחום עיצוב נוף.

ביצוע העבודה בפועל

תחום עיצוב נוף כולל בתוכו עיצוב חלל חיצוני שיכול להיות פארק,גינה ציבורית,פארקים צפים,הקמת גינות ועוד. התכנון והבצוע מבוצע ע”י אנשי צוות מיומנים ומקצועיים בתחום עיצוב נוף, החל מאדרכלי נופים בעלי מוניטין של שנים דרך אנשי שטח מיומנים וכלה באנשי מקצוע שמקימים את המוצר הסופי בידיהם המיומנות.

למה דווקא אנחנו?

עיצוב הנוף זהו תחום המשלב בין הטבע לאדם,יוצר הרמוניה מושלמת בין הסביבה החיצונית לבין הסביבה הפנימית של האדם. על מנת לבצע איזון והרמוניה מושלמת נדרשת עבודת עיצוב נוף מיומנת ומקצועית של אנשים בעלי הבנה ומקצועיות בתחום עיצוב הנופים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה,חברה בעלת שם ומוניטין של שנים ואינספור עבודות בתחום עיצוב נוף.

אנשי הצוות שלנו מיומנים להתאים את הסביבה הנדרשת ללקוח תוך כדי הבנה מושלמת של הלקוח ותנאי השטח בו נדרשים לעבוד.

עבודת עיצוב נוף חייבת לשלב בתוכה הבנה של נפש האדם כמו הבנה של הסביבה בה נמצא האדם , היכולת לתכנן את הנוף לא מספיקה לבדה כאשר מדובר ב- עיצוב הנוף מדובר על אנשי מקצוע שיודעים להרגיש את האדם והסביבה שבה אמורה להתבצע העבודה ותוך כדי התאמה ויצירת מארג מושלם אחד בתוך השני נוצרת סביבה שנעים לשהות בה אפילו שהיא לא פנים הבית .

מאמרים נוספים