אדריכל גנים

אדריכל גנים

אדריכל גנים

גנים היום מהווים חלק בלתי נפרד משגרת הנוף שלנו,אם זה גנים פרטיים ואם זה גנים ציבוריים.

אנו יכולים לראות לאורך ההיסטוריה תכנון עיצוב והקמה של גנים ענקיים וקטנים שלצורך זה הועסקו אנשי מקצוע רבים רק שפעם לא היה שם להגדרת תפקיד זו ,היום זהו תחום הולך ומתפתח והאדם שעוסק בו נקרא אדריכל גנים.

גנים ציבוריים

אדריכל גנים יושב עם לקוח ונותן מענה לצרכים שלו בהתאם לדרישה שאותה מציג הלקוח,במידה והלקוח רוצה להקים גינה ציבורית עליה אנו מדברים כרגע ,אדריכל גנים צריך לקחת בחשבון אלמנטים רבים כמו מיקום ,פני השטח, האלמנטים הדוממים אותם רוצה הלקוח לשלב בגן אותו הוא מקים וכמובן מטרת הגן הציבורי. כל זה מתבצע בשלב התכנון מול אדריכל גנים על מנת למנוע עיכובים בשלב העיצוב והקמת הגן עצמו.

גנים פרטיים

לא פעם אנו רואים ניצול של שטח פרטי ענק לצורך הקמת גן, על מנת להקים גן בשטח גדול אנו צריכים איש מקצוע מומחה בתחומו וזהו אדריכל גנים, הוא יכול להתאים לנו את הגן לצרכים המדויקים שלנו תוך כדי שהוא לוקח בחשבון את פני השטח ,מטרת הגן, וכמובן תקציב הלקוח.

אנו יכולים לסמוך על אדריכל גנים שייצור לנו את גן החלומות תוך כדי שילוב האלמנטים והתחשבות בצורך שלנו בצורה המדויקת ביותר.

מיהו אדריכל גנים?

אדריכל גנים חייב לדעת בצורה מקיפה ומקצועית את כל רזי המקצוע החל בתכנון העבודה וכלה בביצוע העבודה על מנת שיוכל לספק מענה מדויק מקצועי ומקיף ויתן מענה מיידי וטוב ללקוח שעבורו הוא עובד הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

מי אנחנו?

אנחנו כחברה מאמינים בהעסקת אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים בתחום בו הם עוסקים , אנו מאמינים בלתת פיתרון מותאם לכל לקוח ולקוח על פי דרישתנו ,תקציבו ורצונו.

אנו שולחים את אנשי המקצוע שלנו ביניהם אדריכל נוף להשתלמויות על מנת להתעדכן בכל החידושים בתחומו על מנת שיהיה עם היד על הדופק לגבי כל שינוי וחידוש שאותו ירצה הלקוח.

אנו מאמינים בשירות מקיף ומקצועי המותאם בדיוק לדרישות הלקוח .

ניתן להכינס לאתר הבית שלנו ולהתרשם ממגוון העבודות אותן אנו מציעים וממגוון אנשי המקצוע שלנו שישמחו לעמוד לרשותכם בנוגע לכל שאלה וייעוץ.

מאמרים נוספים