אדריכלי נוף

אדריכלי נוף

אדריכלי נוף

היום המודעות לנוף הולכת וגדלה ,ההיסטוריה חוזרת על עצמה בדיוק כמו בימים שהנוף היה חלק בלתי נפרד מכל אחוזה ,ארמון ,או אפילו כפר נידח שהתהדר בנוף מדהים ועוצר נשימה.

החשיבות של החלל החיצוני בו אנו שוהים או רק עוברים על פניו הולכת וגדלה ולכן ישנה דרישה גדולה לאדריכלי נוף מקצועיים בתחום.

אין אחד שרוצה לעבור על פני נוף שהוא לא רוחו היום ישנה  מודעות מאוד גבוהה לסביבה החיצונית שעליה אמונים אדריכלי הנוף הן בסביבה העירונית והן בסביבה הפרטית שלנו.

מי הם אדריכלי הנוף?

רוב האנשים מסתייגים מלקחת אנשי מקצוע כדי לא לשלם יותר מדי, בימינו ישנה מודעות עולה וגוברת לקומפוזציה כללית אשר יוצרת הרמוניה מושלמת שאותה יכולים ליצור רק אנשי מקצוע שלמדו ומתמחים בנישה מסוימת וקסומה זו והם אדריכלי נוף.

אדריכלי נוף אחראים על תכנון ועיצוב הנוף על פניו אנו עוברים או חיים במשך רוב שעות היממה, זהו מקצוע הכולל בתוכו המון נושאים שיש לקחת אותם בחשבון מעבר לצמחיה וחלוקי נחל,אדריכלי נוף אחראים ליצור חלל חיצוני שכולל בתוכו אלמנטים שנראים לנו מינוריים אך בסופו של תהליך מרכיבים יצירת אמנות בתחום אדריכלות הנופים.

איפה אנו נכנסים לתמונה?

אדריכלי נוף נכנסים לתמונה בתכנון והרכבת נוף כולל לא רק בתחום הציבורי ,היום ישנם לקוחות רבים במגזר הפרטי אשר מעלים את הדרישה לאדריכלי נוף על מנת שיוכלו ליצור תוצאה סופית שלא תסתכם בצמחיה וגינה פשוטה, היום הלקוחות מבקשים ליצור חלל חיצוני אשר יכלול בתוכו אלמנטים שונים ומגוונים אשר יצרו הרמוניה לעין ולנפש ויהיה נעים וטוב לשהות בשטח מעוצב ומתוכנן כהלכה.

במדינה שבה האקלים ים תיכוני ומורכב צריך אדריכלי גינות שיוכלו לקחת בחשבון ולשלב את האלמנטים המדויקים המתאימים לאקלים ויצליחו ליצור אווירה נעימה וטובה לשהות בה.

נוף הוא לא רק דבר להתבונן בו ,נוף יכול לייצר ולשנות אורח חיים מקצה לקצה.

מאמרים נוספים