אדריכלות נוף

אדריכלות נוף

אדריכלות נוף

היום תחום אדריכלות הנוף נפוץ מאוד , לתחום אדריכלות הנוף רבדים רבים, כמו התאמת הקומפוזיציה של המרחב החיצוני והפיכת המרחב החיצוני למקום שאנו נהנה ממראהו או מהשהייה בו.

מרחבים חיצוניים רבים נועדו לא רק ליופי אלא גם לשהייה ,כמו למשל פארקים ציבוריים שבהם אנו נמצאים עם ילדינו או מטיילים להנאתנו,או למשל מתחמים רבים שאין אנו מייחסים דרך קבע משמעות למראה שלהם ,למרות שעוצבו ע”י אדריכל נוף בצורה מושלמת כדי למשוך אותנו או לגרום לנו להגיע אליהם בלי שנבין אפילו למה,בדיוק בזה מתחמה תחום אדריכלות נופים.

ביצוע העבודה בפועל

תחום אדריכלות נוף כולל בתוכו עיצוב חלל חיצוני שיכול להיות פארק,גינה ציבורית,פארקים צפים,הקמת גינות ועוד. התכנון והבצוע מבוצע ע”י אנשי צוות מיומנים ומקצועיים בתחום אדריכלות הנופים, החל מאדרכלי נופים בעלי מוניטין של שנים דרך אנשי שטח מיומנים וכלה באנשי מקצוע שבמקימים את המוצר הסופי בידיהם המיומנות.

למה דווקא אנחנו?

אדריכלות נוף זהו תחום המשלב בין הטבע לאדם,יוצר הרמוניה מושלמת בין הסביבה החיצונית לבין הסביבה הפנימית של האדם. על מנת לבצע איזון והרמוניה מושלמת נדרשת עבודה מיומנת ומקצועית של אנשים בעלי הבנה ומקצועיות בתחום אדריכלות נופים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה,חברה בעלת שם ומוניטין של שנים ואינספור עבודות בתחום אדריכלות נופים.

אנשי הצוות שלנו מיומנים להתאים את הסביבה הנדרשת ללקוח תוך כדי הבנה מושלמת של הלקוח ותנאי השטח בו נדרשים לעבוד.

אדריכלות נופים כמו גם תכנון נוף חייבים לשלב בתוכם הבנה של נפש האדם כמו הבנה של הסביבה בה נמצא האדם , היכולת לתכנן את הנוף לא מספיקה לבדה כאשר מדובר באדריכלות נופים מדובר על אנשי מקצוע שיודעים להרגיש את האדם והסביבה שבה אמורה להתבצע העבודה ותוך כדי התאמה ויצירת מארג מושלם אחד בתוך השני נוצרת סביבה שנעים לשהות בה אפילו שהיא לא פנים הבית .

לפעמים כאשר אדריכל נוף נתקל בקיר או חומה שמפריעים לתכנון האדריכלי שלו הוא צריך להשתמש בשירותי ניסור בטון והריסת מבנים בכדי לסיים את תכנון הגינה.

ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו בתחום עיצוב גינה על מנת להתרשם מעבודות ומשביעות רצון לקוחותינו.

כמו כן ניתן לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה באתר,אנשי הצוות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק מענה מהיר ויעיל.

מאמרים נוספים