קצת היסטוריה

אנו יכולים לראות לאורך ההיסטוריה כולה שימוש בגנים ציבוריים ובגנים פרטיים,כמובן שהשימוש בגנים ציבוריים בולט יותר לאור העובדה שאורל החיים פעם היה שונה מאורח החיים היום, היום אנו מנסים לשחזר את ההיסטוריה מעט על ידי תכנון והקמת גנים ציבוריים ופרטיים כמה שיותר על מנת לתת קצת נגיעה כפרית לנוף האורבני שבו אנו חיים ועובדים.

גנים פרטיים

תכנון גנים פרטיים שונה במקצת מתכנון גנים ציבוריים כיוון שהמטרה אותה הם משמשים שונה במקצת, גנים פרטיים אנו יכולים לראות אצל בעלי קרעות פרטיות גדולות אשר רוצים לנצל את השטח שלהם לצורך הפיכתו לגן ממש אשר ניתן לטייל בו ואף לנצל אותו ולהשתמש בו למגוון אירועים פרטיים.

גנים ציבוריים

תכנון גנים ציבוריים בשונה מגנים פרטיים מתבצע באופן שונה כיוון שמשמרת מטרה שונה, אנו רוצים לנצל שטח עירוני לצורך מתן נופך כפרי ומתן אפשרות להשתמש בו לרווחת האנשים למטרות שונות ומגוונת ,כמו מנוחה,אכילת צהריים , פיקניקים ואפילו לשלב גני שעשועים המותאמים לילדים.כל הדבר הזה בר ביצוע לאחר תכנון גנים מעמיק על ידי אנשי מקצוע בתחום אשר יכולים להרכיב קומפוזיציה מושלמת עוד בשלב התכנון לפני שלב הביצוע על מנת להעלות ולהציף את כל הדברים שניתןו למנוע אותם בשלב התכנון ולמנוע עיכובים ותקלות בשלב הביצוע.

למה אנחנו?

החברה שלנו מציעה אנשי מקצוע בתחום תכנון גנים כמו בתחום העיצוב והקמת הגנים בפועל, אנו מכסים תחומים נרחבים בתחום אדריכלות הנוף כמו כן אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון של שנים בתחומים בהם הם עוסקים בעלי מוניטין של שנים ובעלי היקף לקוחות מרוצים מאוד גדול.

אנשי המקצוע שלנו דואגים לעבור השתלמויות להתעדכן בכל מה שמתחדש כל אחד בתחומו, תמיד להישאר עם היד על הדופק על מנת שתהיה לנו היכולת לספק לכל לקוח ולקוח את הפיתרון לו הוא זקוק ואותו הוא רוצה.

העובדה שאנו מעסיקים את כל אנשי המקצוע בתחומים בהם אנו עוסקים הופכת את העבודה איתנו לקלה מאוד כי אין צורך בייעוץ חיצוני אנו עושים הכל משלב התכנון עד שלב ההקמה הסופי.

ניתו להיכנס לאתר הבית שלנו על מנת להתרשם מהעבודות המגוונות אותן אנו מציעים ללקוחותינו , כמו כן ניתן לפנות לגבי כל שאלה או ייעוץ לאנשי המקצוע שלנו באתר והם ישמחו לעמוד לרשותכם.