גינת גג

קשה לנו לדמיין אם אין לנו גג איך נראית גינת גג, הרי היתרון הבולט שלה הוא העובדה שהגינה קיימת אך אנו לא רואים אותה וכך הגג מנוצל בצורה מקסימלית על ידי יושבי הבית או עובדי בניין משרדים למשל שמנצלים את הגג שלהם המוסב לגינה בצורה הכי טובה שאפשר.

תכנון נכון

תנכון גינת גג הוא בעצם מאוד פשוט לביצוע הרי אין לנו אפילו שטח אדמה שאנו צריכים לעבד אותו או לעבוד עליו, גג יכולים להיות שטח מעולה לניצול של מקום פנוי לצרכים משתנים מלקוח ללקוח, בנייני משרדים למשל הופכים את הגגות שלהם לגינות מדהימות ואף משלבים בהן חדרי אוכל חיצוניים לעובדים או פינות עישון למעשנים.

תכנון גינת גג פרטית כמובן חייב להיות מותאם לרצון וצורך הלקוח תוך כדי שילוב אלמנטים שאותם הלקוח רוצה לראות בתוצאה הסופית כמובן שבזמן תכנון גינת גג חייבים לקחת בחשבון את נושא הבטיחות כיוון שגינת הגג נמצאת בגובה ולא על פני הקרקע.

מה אנחנו עושים?

מיטב אנשי המקצוע שלנו  יושבים יחד עם הלקוחות שלנו אנו מאמינים שתכנון גינת גג מונע המון בעיות שעלולות לצוץ ללא תכנון בכלל,לא ניתן לגשת לשלב הביצוע ולדלג על שלב תכנון גינת הגג.

אנשי המקצוע שלנו מתאימים עוד בשלב התכנון את האבזור המתאים והרצוי ללקוח ולגג כמובן,את התאורה ואף את הצמחיה שהולכת להיות בגינת הגג של הלקוח.

תמיד חשוב לזכור שתכנון גינת גג יכול להיות מאוד מהיר ונראה על פניו שאפילו מיותר, רק כאשר מתחילים לעבוד בפועל מבינים כמה שלב תכנון גינת גג הוא משמעותי ונחוץ על מנת לזרז את העבודה בפועל.

מי אנחנו?

אנשי המקצוע אצלנו בחברה בעלי ניסיון של שנים בתחום תכנון גינת גג , הם יכולים להתאים לכל לקוח בהתאם לכיס שלו ובהתאם לרצון שלו את הפיתרון המושלם ולהפוך את הגג לשטח מנוצל היטב ולמקום שנעים לשהות בו על ידי תכנון נכון ושילוב של כל אנשי המקצוע בתחום תכנון דירת גג ותחומים רבים ומגוונים נוספים אנו יכולים להוציא כל לקוח מרוצה מהתוצאה הסופית .

ניתו לפנות אלינו באתר הבית על מנת להתרשם מהעבודות שאנו מבצעים,מאנשי הצוות שלנו וכמו כן ניתן ליצור קשר איתנו אנשי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם בנוגע לכל שאלה וייעוץ.