גינה יכולה לשמש אותנו לצרכים פרטיים ויכולה לשמש לצרכים ציבוריים תלוי מה הצורך שלנו. השאיפה לשלב רובד כפרי בנוף האורבני שלנו היא שאיפה שהולכת וגדלה עם השנים ,ככל שהעיר נהיית יותר מתועשת ישנה עלייה בביקוש לשימור הנוף הכפרי הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

למה לתכנן?

כולנו רוצים לראות את התוצאה הסופית עוד לפני שמתחילים לעבוד בכלל, על מנת לצמצם זמן עבודה יש לעשות תכנון גינות יעיל לפני שניגשים לעבוד בפועל, אנשי המקצוע שלנו ילווי אותכם בכל שלב בתכנון גינות על מנת למנוע מפח נפש עקב אי תכנון או תכנון לקוי שמעכב לכם את העבודה ואת הקמת הגינה שלה אתם מייחלים.

בזמן שעושים תכנון גינות יש לקחת בחשבון מרכיבים רבים שלפעמים נראים לנו מיותרים או לא חשובים ורק אנשי מקצוע בעלי ניסיון יכולים לרדת לעובי הקורה ולבצע תכנון גינות מהיסוד עד לפרט האחרון שאותו הלקוח רוצה באבזור כך שמעצב הגינות יכול לעשות את עבודות בקלות ורק לבנות קומפוזיציה נכונה מכל המרכיבים אותם בחנו ביסודיות בשלב התכנון וכך העבודה הופכת למהירה וקלה והקמת הגינה מתבצעת מהר על פי דרישות הלקוח ולשביעות רצונו הגדולה.

הקמת גינות

הקמת הגינות זהו השלב הסופי לאחר תכנון גינות דרך עיצוב גינות ורק אז הקמת הגינה עצמה, הקמת הגינה זהו שלב שיכול להתבצע מאוד מהר בזכות תכנון גינות נכון ועיצוב גינות נכון , ברגע שיש אנשי מקצוע שמלווים אותך לאורך כל הדרך מהתכנון ועד הביצוע העבודה מתבצעת מאד מהר ואין עצירות בדרך לצורך תיקון טעיות אלא אם כן ישנם גורמים שלא תלויים בנו.

מי אנחנו?

אנחנו חברה שמספקת ייעוץ תחומים נרחבים מתכנון גנים ועד הקמתם הסופית, אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון של שנים ,מוניטין של שנים וקהל לקוחות מרוצים מאוד גדול. אנו דואגים שאנשי המקצוע שלנו יתאימו את עצמם לרוח התקופה יתעדכנו כל הזמן ויתאימו את הפיתרון המושלם לפי דרישת הלקוח רצון הלקוח תקציב הלקוח וכמובן תנאי השטח בהם אנו עובדים.

ניתן לפנות אלינו באתר על מנת להתרשם ממגוון העבודות שמבצעת החברה, מאנשי המקצוע שלנו,כמו כן ניתן ליצור איצנו קשר בנוגע לכל שאלה או ייעוץ אנשי הצוות שלנו ישמחו לעמוד לרשתוכם .