הגינה שלנו

הגינה שלנו כמו כל תחום בחיים דורשת תכנון מעמיק לפני הקמתה ,במיוחד לאור העובדה שמדובר על חלל חיצוני שיש לקחת בחשבון מרכיבים מאוד חשובים כאשר מקימים אותו לצורך זה יש לנו אנשי מקצוע מומחים בתחום תכנון גינה.

כל אחד מאיתנו חולם להקים את גינת חלומותיו אם זה על המרפסת אם זה בחלל חיצוני על הקרקע של ביתנו הפרטי או אפילו במרחב הציבורי של הסביבה בה אנו חיים או עובדים וגם כאן כמו בכל מקום מתחילים משלב תכנון גינה על מנת לכסות את כל ההיבטים מההתחלה ועד הסוף.

אז מה עושים?

כאשר אנו יושבים עם איש מקצוע בתחום תכנון גינה אנו מסבירים לו בדיוק איך אנו רוצים שהתוצאה הסופית תראה והוא מתחיל בתכנון גינה מושלמת עבורנו תוך כדי התחשבות בתנאי השטח עליו הוא הולך לעבוד ,התחשבות באביזרים שאנו רוצים ,התחשבות בצמחיה שאנו רוצים שתקשט את הגינה שלנו וכמובן התחשבות בתקציב שאנו רוצים להשקיע בתכנון גינה והקמתה.

איפה אנחנו נכנסים לתמונה?

החברה שלנו מספקת אנשי מקצוע החל משלב תכנון גינה ועד שלב הקמתה שזהו השלב הסופי,לאורך כל הדרך משלב תכנון הגינה ועד השלב הסופי אנשי המקצוע שלנו מלווים אותכם בכל בחירה בקשה או שינוי שאתם רוצים לבצע ,אנשי המקצוע שלנו מסבירים ומתאימים את האבזור הנכון לגינה שלכם כבר בשלב תכנון גינה ודואגים להתאים את כל האלמנטים לקומפוזיציה סופית מושלמת.

העבודה שלנו מתבצעת בשלבים כך שבכל שלב ניתן לשנות להתייעץ מחדש לבחור מחדש בהתאם לשינויים שקורים לנו,  את תכנון הגינה כמובן אנו מאשרים מול הלקוחות שלנו כך שאין הפתעות מצידנו בדרך. העבודה מתבצעת בקצב שמכתיב הלקוח על מנת להתאים את עצמנו לצרכי הלקוח.

למה דווקא אנחנו?

החברה שלנו דואגת להעסיק אנשי מקצוע מומחים בתחום תכנון גינה עיצוב הגינה והקמתה בסופו של דבר,אנשי המקצוע שלנו מתעדכנים בכל החידושים והשינויים ועל ידי זה מתאימים את עצמם לרוח הזמן ולדרישות המשתנות מלקוח ללקוח,אנו מאמנים בפיתרון מותאם ללקוח,לכל לקוח יש דרישות שונות ,תקציב שונה ותפיסת עולם שונה,בהתאם לזה אנשי המקצוע שלנו ילוו כל אחד ואחד מתכנון גינה דרך תחומים מגוונים אחרים שבהם עוסקת החברה ועד לשלב הסופי שהוא הקמת הגינה עליה חולם הלקוח.

ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו על מנת להתרשם מהעבודות שלנו מצוות החברה ומהלקוחות שלנו.