גינה פרטית

גינה פרטית יכולה לשמש אותנו כחלל חיצוני נפלא המנוצל באופן מקסימלי לטובת הצרכים שלנו כל עוד העיצוב התכנון והביצוע נעשים על ידי אנשי מקצוע בתחום.

גינה פרטית תמלא את הפונקציה של חלל חיצוני לא רק ליופי אלא גם לשימוש הפרטי שלנו על ידי תחזוקת גינות נכונה ומקצועית. תחזוקת גינות פרטיות שונה במהות שלה ובצרכים אותם היא משמשת ולכן צריך איש מקצוע שמבין תחזוקת גינות ולא רק גנן.

גינה ציבורית

גינות ציבוריות דורשות תחזוקת גינות שונה לגמרי מגינות פרטיות שהרי השימוש שלהן הוא שונה לחלוטין ,בזמן שתחזוקת גינות ציבוריות נעשית בתדירות מאוד מאוד גבוהה כיוון שאלו פני העיר או הישוב בו אנו חיים והגינות צריכות למשוך את העין ולהשוות למקום אווירה נקייה ומטופחת תחזוקת גינות פרטיות נשעית בתדירות שעליה מחליטים הבעלים של הגינה הפרטית.

תחזוקה נכונה

תחזוקת גינות מצריכה לא רק השקיה נכונה ומעקב אחר מצב הצמחים,ישנם פרמטרים נוספים אשר נלקחים בחשבון בזמן שעוסקים בתחזוקת גינות,כמו למשל עשבים שצומחים פרא ויש צורך לזגום אותם על מנת להשאיר את הגינה מטופחת ונקייה, כמו למשל התערבות אנושית אשר עלולה להרוס את מראה הגינה והצמחיה עצמה,וכמובן גיזום אסטטי ולרוב גם סימטרי.

חשוב מאוד לזכור שתחזוקת גינות חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע על מנת לא להרוס עבודה שנעשתה בזמן תכנון עיצוב והקמת הגינות ,אנשי מקצוע רבים מעורבים מרגע התכנון ועד רגע ההקמה וכסף רב מושקע עד לתוצאה הסופית לכן תחזוקת גינות לא פחות חשובה מהקמת הגינות עצמן וחשוב לעשות זאת בתדירות הנכונה על מנת לשמור על הגינה שלנו או על גינה ציבורית שמשמשת אנשים רבים.

אנחנו כחברה

אנחנו כחברה מאמינים שתחזוקה גינות נכונה מובילה לשימור הנוף בו אנו חיים במיוחד לאור העובדה שרוב הגינות לא משמשות אך ורק כנוף ואנו עושים בהם שימוש יומיומי של ישיבה ,טיול או כל שימוש אחר אותו אנו בוחרים לעשות בגינה שלנו.

אנו כחברה מציעים אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומוניטין רבים בתחום תחזוקת גינות ,אנשי המקצוע שלנו דואגים לעבוד עם הכלים והחומרים הכי טובים שיש בשוק ולהתעדכן בכל החידושים שיש בתחום שבו הם עוסקים.

ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו על מנת להתרשם ממגוון העבודות שלנו ומאנשי המקצוע שלנו שישמחו לעבוד לשירותכם בכל שאלה וייעוץ מקצועי.