הגינה הפרטית שלנו או הגינה הציבורית שעל פניה אנו עוברים עוברת שלבים רבים בדרך לקבלת הצורה הסופית שלה,משלב התכנון עד שלב הביצוע אנו דואגים לעבוד מול אנשי מקצוע בתחום לכן על מנת לשמר את הגינה שעבדנו עליה כל כך קשה ישנו צוות של קבלני גינון האחראי על טיפוח ושימור הגינה הפרטית או הציבורית .

איך בוחרים קבלני גינון ?

אנשי מקצוע בכל תחום ולא משנה מה הוא בדרך כלל נמדדים בזכות העבודות הרבות שהם מבצעים ובזכות כמות הלקוחות שאיתם הם עובדים.

חשוב מאוד לקחת בחשבון בזמן בחירת קבלני הגינון איתם אנו הולכים לעבוד שאכן אלו קבלנים שיש להם את הציוד המתאים עבור הגינה שלנו ,לבדוק שאכן הם מעודכנים ומודעים לחידושים בתחום בו הם עובדים כמו כן חשוב מאוד לבדוק מה הם החומרים איתם עובד הצוות כמו למשל חומרי הדברה לגינה שלנו האם הם  בעלי תקן האם הם בטיחותיים וכמובן האם בתוך הצוות ישנו בעל מקצוע שיודע להתעסק על חומרים אלו.

גינה פרטית

גינה פרטית בזכות היותה קטנה יותר בשטח בדרך כלל מגינה ציבורית העבודה עליה שונה במקצת ,כמו כן בזכות הצמחים השונים מגינה ציבורית נדרשים קבלני גינון היכולים לספק מענה הולם לצמחיה ולגינה הפרטית שלנו, חשוב לזכור שהשימוש בגינה פרטית הוא למטרות שונות לחלוטין מגינות ציבוריות.

גינה ציבורית

קבלני גינון טובים יודעים להבדיל בין השימוש המיועד של גינה ציבורית וגינה פרטית ולכן יודעים לתת מענה נכון לטיפוח ושימור הגינות השונות.

קבלני גינון נדרשים לספק צוות גדול יותר של אנשי מקצוע על מנת לתת מענה לכמה גינות ציבוריות במקביל באותו הישוב בו הם עובדים.

החברה שלנו

החברה שלנו דואגת להעסיק צוותים גדולים ומקצועיים של קבלני גינון,כמו כן דואגת החברה לערב אותם בעבודה עוד בשלב התכנון של הגינה עצמה על מנת שיוכלו לספק את המענה לחומרים שאיתן אנו נצטרך לעבוד בעתיד על מנת להקים את הגינה שאותה מזמין הלקוח, העבודה בחברה שלנו מתבצעת בצורה מסונכרת מול כל בעלי המקצוע על מנת לייעל ולקצר את ביצוע העבודה בפועל ,דבר החוסך עלויות וריצות רבות ללקוח.

אנשי המקצוע שלנו דואגים להתעדכן בכל החידושים שיש בתחום שבו הם עוסקים על מנת לספק ללקוח את העבודה הטובה היעילה והמעודכנת ביותר.

ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו ולהתרשם ממגוון העבודות אותן  אנו מבצעים ,כמו כן צוות אנשי המקצוע שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בנוגע לכל שאלה וייעוץ מקצועי.