טיפוח ושימור הגינה

שלה הטיפוח והשימור של הגינה שלנו לא פחות חשוב משלבי העיצוב וההקמה,לכן חשוב מאוד לבחור את קבלן הגינון המתאים והנכון לביצוע עבודה זו. נדרש מעקב מתמיד ועיקבי על גינה לאחר שהוקמה. קבלן גינון נכון יודע לתכנן לעצמו את העבודה כך שהוא יוכל לעקוב אחרי הגינה עוד לפני שאנחנו מודיעים לו הוא יודע בדיוק מה הצמחיה שיש בגינה ומה צריך לעשות על מנת לשמר אותה כפי שהיא ולטפח אותה במידת הצורך.

מה זה קבלן גינון?

קבלן גינון הוא בדרך הוא בדרך כלל צוות המורכב ממספר מסויימים ואחראי על טיפוח ושמירת הגינות שלנו ציבוריות ופרטיות כאחד. אנו רגילים להזין גנן ולחכות כמה שעות טובות לסיום העבודה,קבלן גינון להבדיל מגנן רגיל הוא לא אדם אחד הוא צוות המורכב מכמה אנשי מקצוע אשר באים ועושים את העבודה בצורה היעילה והטובה ביותר , כמו כן קבלן גינון בדרך כלל מעורב בהקמת הגינה עצמה ולכן יודע עוד בשלב התכנון לבחור את הצמחיה המתאימה ולאחר מכן לעקוב אחרי לבדוק לטפח ולשמור על הגינה שלנו שעבדנו והשקענו עליה זמן וכסף.

גינה ציבורית

טיפוח גינה ציבורית על ידי קבלן גינון שונה במקצת מטיפוח גינה פרטית, טיפםוח של גינה ציבורית דורש בדרך כלל צוות מקצועי גדול יותר בזכות השטח הגדול יותר עליו היא פרוסה, דורשת השקיה מרובה יותר וכמובן לא ניתן להזניח או לדחות את הטיפול בה כיוון שהיא הפנים והייצוגיות של היישוב בו היא מוקמת ואל לנו לשכוח שבישוב אחד בדרך כלל ישנן הרבה יותר מגינה אחת .

גינה פרטית

קבלן גינון בגינה פרטית עושה עבודה מעט שונה מגינה ציבורית גם בזכות אופי הצמחיה השונה בגינות פרטיות וגם בזכות גודל השטח,ועדיין אנו רוצים איש מקצוע בדמות קבלן גינון שידע להביא את הצוות המקצועי ביותר האמין והיעיל ביותר שיוכל לשמר ולטפח לנו את הגינה שעבדנו על הקמתה כל כך קשה והשקענו בה משאבים רבים.

למה אנחנו?

אנו כחברה מאמינים בכיסוי כמה שיותר נרחב של אנשי מקצוע בתחום עליו אנו עובדים ,על מנת לחסוך ללקוחות שלנו סמן וכסף רב שהם עלולים להוציא על ייעוץ חיצוני בכל שלב עד הקמת הגינה וטיפוחה . אנו דואגים לעדכן את אנשי המקצוע שלנו בכל החידושים הנדרשים על מנת להיות "עם היד על הדופק" בכל הנוגע לעיצוב הקמה וטיפוח הגינות כמו בכל שאר התחומים הרבים שאותם אנו מציעים ללקוחות שלנו.

ניתן לפנות אלינו באתר הבית ולהתרשם ממגוון העבודות אותן אנו מבצעים ומציעים ללקוחותינו,אנשי המקצוע שלנו ישמחו לענות על כל שאלה ובנוגע לכל ייעוץ.