נוף הוא חלק בלתי נפרד משגרת יומנו, לא ניתן לעבור ממקום למקום הן אם זה בהליכה או בנסיעה בלי להסתכל על הנוף סביבנו, היום לאור המודעות לשמירה על הסביבה שלנו ישנה דרישה לעיצוב נוף ירוק ולא רק יפה לעין ,אלא עיצוב נוף מתוך מחשבה תחילה על סביבה שהיא לא רק יפה ונעימה לעין אלא ירוקה ושומרת על איכות הסביבה.

מה זה בעצם עיצוב נוף?

עיצוב נוף זהו תחום נרחב באדריכלות נוף ,התחום כולל בתוכו ראיה רחבה של הסביבה החיצונית בה אנחנו נמצאים ,תוך כדי שכלול של בניינים ,צמחיה וחפצים דוממים וצומחים כאחד.

עיצוב נוף נועד על מנת ליצור הרמוניה לעין ולנפש בין הסביבה החיצונית לבין האדם שנמצא בסביבה זו,כדי שהאדם יוכל להנות מאיכות חיים בסביבה החיצונית כמו בסביבה הפנימית בה הוא נמצא רוב שעות היום.

על ידי מי מתבצע עיצוב נוף?

עיצוב נוף מתבצע על ידי אדריכל נוף שלומד את המקצוע על בוריו על מנת שיוכל להעמיד קומפוזיציה שנעימה לעין ונעימה לנפש המתבונן, עיצוב נוף חייב להתבצע על ידי אדריכל נוף מוסמך ומקצועי על מנת שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממדהימה. הנוף החיצוני שעל פניו אנו עוברים חייב להיות הרמוני ונעים לעין על מנת שלא יהיה רק רקע בדרך למקום כלשהו אלא שיהיה חלק מתמונה כוללת של היום שבה אנו רוצים לראות את עצמנו והיא מספקת לנו מקום שלו ונעים לצעוד דרכו ,לנוח בו בהפסקת הצהריים או אפילו הנוף שלנו מהמרפסת של ביתנו.

ההיסטוריה של עיצוב נוף

משחר הימים אנו  יכולים לראות איך עיצוב נוף היה תחום חשוב לא פחות מעיצוב חלל הבית, ארמונות החזיקו צוותים שלמים  ומקצועיים רק על מנת לעצב את הנוף בו הם הביטו או צעדו במשך שעות רבות מחוץ לארמון.

ההרמוניה שיוצרת קומפוזיציה נכונה מושכת את האדם לשהות בסביבה החיצונית בה הוא נמצא ולא רק לעבור על פניה,אנו יכולים לראות דוגמאות רבות כגון: הגנים הבהאים, ארמונות ורסאי, הגינות המעוצבות של ארמונות רבים ברחבי העולם.

למה דווקא אנחנו?

החברה שלנו מתחמה בעיצוב נוף על ידי צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב ומוניטין של שנים בתחום.

ניתן להתרשם מהעבודות שלנו באתר הבית ,כמו כן ניתן לפנות אלינו בנוגע לכל שאלה או מידע מקצועי כזה או אחר בתחומים מגוונים בכלל או בתחום עיצוב הנוף בפרט.