אני והגינה שלי

אנשים רבים מנצלים את העובדה יש להם גינה לבילוי בה בכל רגע נתון ואפשרי, במדינה שהאקלים מאפשר זאת אין סיבה לא לבלות בגינה יותר מאשר בבית.

הגינות הפרטיות היום לא משמשות רק לנוף מהחלון היום ישנו שימוש נרחב בגינה אפילו לצרכי עבודה, כמו למשל משפחתונים שנפתחים בבתים פרטיים וצריכים להתאים עיצוב גינה פרטית לצרכי עבודה עם ילדים.

עיצוב גינה פרטית היום לא מסתכם בצמחיה שאנו שותלים ומשקים ובזה נגמר הסיפור,היום אנשים רוצים לשלב אלמנטים רבים ומגוונים בגינה הפרטית שלהם וצורך התאמת אלמנטים אלו לשטח הגינה מתחילים בשלב עיצוב הגינה הפרטית שלנו.

מעצב גינה

הדעה הרווחת היא שעל מנת לקבל תוצאה סופית מושלמת צריך שיבצע אותה איש מקצוע שזה תחום העיסוק הבלעדי שלו,כמו למשל עיצוב גינה פרטית לא יכול להתבצע על ידי כל אחד זהו תחום שאנשי המקצוע שלנו למדו עליו מהיסוד וממשיכים כל הזמן להעדכן ברוח הזמן והדברים המשתנים בהתאם לתקופה ולדרישות הלקוח.

למה עיצוב גינה פרטית ולא פשוט גנן?

הגשמנו חלום עברנו לבית פרטי עם גינה , קטנה או גדולה ,אנו רוצים לנצל את הגינה שלנו במקסימום האפשרי ,על מנת לעשות זאת אנו רוצים לעצב את הגינה לפי הטעם שלנו ובהתאם לתקציב שלנו.

עיצוב גינה פרטית נותן מענה מעולה לכל גינה שאני רוצים להפוך לגינת החלומות,בין אם זה לבנות בה מקומות ישיבה לפי הטעם שלנו בין אם זה למקם את האלמנטים שאנו בוחרים לגינה שלנו בדיוק במקום המדויק, עיצוב גינה פרטית יכול להיות מהנה מאוד כאשר מעורבים בעניין אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים בתחום , אנשי המקצוע שלנו יכולים להסביר וללוות את הלקוח משלב התכנון דרך שלב עיצוב הגינה הפרטית שלו ועד התוצאה הסופית המתבקשת על ידי הלקוח.

כאשר אנו חושבים על איך תראה הגינה שלנו אנו לא חושבים רק על צמחיה שתהיה בגינה אלא איך אנחנו נהנה מהצמחיה הזאת בזמן השהייה בגינה לכן ישנו צורך באיש מקצוע בתחום עיצוב גינה פרטית ולא רק גנן שיגיע ישתול ויסביר איך וכמה להשקות.

למה אנחנו?

אנחנו המקצוע שלנו דואגים להיות מעודכנים כל הזמן בתחום עיצוב הגינה הפרטית כמו בעוד תחומים רבים ומגוונים על מנת לתת מענה ללקוח המתאים לדרישות שלו ובהתאם לתקופות המשתנות והחידושים הבאים יחד עם שינויים אלו.

הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשתוכם באתר הבית, ניתן להיכנס ולהתרשם מהעבודות המגוונות אותן אנו מבצעים כמו כן ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מדרכי ההתקשרות המופיעות באתר.