ניצול נכון של הגינה

כל בעל גינה מעוניין לנצל מקסימלית את שטח הגינה בביתו הפרטי, זאת בכדי לכסות את כל הצרכים עליהם עונה גינה. אחד השימושים היעילים ביותר לניצול גינה הוא הקמת מטבחי גינה, שזהו טרנד שנכנס לאחרונה לבתים רבים בישראל ובעולם, במיוחד לאור העובדה שישנם הרבה בתים שיכולים לפצל מטבחים לטובת שימוש חלבי ובשרי מבלי לפגוע ולהעמיס על החלל הפנימי של הבית ולנצל את הגינה שיש להם לטובת מטבח.

היתרונות במטבחי גינה

האקלים במדינה שלנו מאפשר לנו לנצל את הגינה שלנו לא רק לישיבה בגינה או להקמת בריכה אותה ניתן לנצל רוב ימות השנה. אחד הדברים שאנו רואים יותר ויותר בשנים האחרונות הוא הקמת מטבחי גינה, כאשר אנו חושבים על מטבחי גינה אנו חושבים על אוויר פתוח שניתן לבשל בו ללא לחשוב על לאן יתאדה העשן שאותו מייצרים בזמן הבישול, כיוון שמדובר על מטבח באוויר הפתוח. יתרון חשוב נוסף במטבחי גינה הוא הניקיון שנשאר בבית לאחר בישול מחוץ לבית.

צלצלו כבר עכשיו למחלקת מטבחי גינה במספר 03-5519633 ונשמח לעמוד לשירותכם!
מטבחי גינה

מטבחי גינה לעסקים

שימוש נוסף של מטבחי גינה שאנו יכולים לראות הוא מטבחי גינה לעסקים. עסקים רבים כמו אולמי חתונות מקימים מטבחי גינה על מנת לספק שקיפות מלאה לגבי המתרחש במטבח ובכדי לתת חוויה משודרגת לשוהים בה.

איך זה מתבצע בפועל?

כחברה אנו מאמינים שניתן ליצור בחלל החיצוני כמעט הכל על פי דרישת הלקוח. ישנם גורמים המשפיעים על הקמת מטבחי גינה כמו סוג השטח עליו אנו עובדים ולא פחות חשוב תקציב הלקוח. לקוחות רבים פונים אלינו כדי להקים מטבחי גינה, איתם יושבים אנשי המקצוע שלנו החל משלב התכנון, דרך שלב העיצוב ועד שלב הביצוע בפועל. אנשי המקצוע מלווים את הלקוח עד לתוצאה הסופית הרצויה, לאור העובדה שיש לנו אנשי מקצוע שמכסים את כל השלבים עד להקמת מטבחי הגינה בפועל, העבודה הופכת לקלה ומהירה יותר כיוון שאין צורך לחפש אנשי מקצוע נוספים על מנת להתקדם בעבודה.

מי אנחנו?

החברה שלנו מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ומוניטין של שנים בתחום הקמת מטבחי גינה, כמו גם בתחומים רבים ומגוונים שבהם עוסקת החברה: אדריכלות נוף, הקמת ועיצוב גינות, הקמת גינות במרפסת, תכנון גינות ועוד. ניתן להתרשם ממגוון העבודות והשירותים אותם אנו מציעה החברה וגם מבעלי המקצוע שלנו. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בנוגע לכל שאלה וייעוץ מקצועי.

אז למה אתם מחכים? צלצלו כעת למספר 03-5519633 ונתחיל בעבודה!