מזג האוויר הישראלי שנע בין חום קייצי לחום חורפי, מחייב להשתמש במערכות מיזוג אוויר שונות גם במקומות פתוחים, במשך כל ימות השנה כמעט. זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא בלא מעט גינות בישראל מאוורר תקרה עם תאורה.

מאוורר תקרה עם תאורה אשר היינו רגילים למצוא בעיקר בפנים הבית בסלון או בחדרי שינה, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא מאוורר תקרה עם תאורה גם בגינות ובחצרות הבתים. נהוג ואפשרי להתקין אותם רק בחלק המקורה שלהם מעל אזור הישיבה, שם בדרך כלל יושבת המשפחה לאכול ארוחות בוקר או צהריים בימים שמשיים וכן לארח חברים או בני משפחה. כך לא צריך להוציא החוצה מאווררים או להדליק מזגן, כך יש גם יותר יכולת לשלוט באוויר ובמיזוג שבאזור.

האם מאוורר תקרה עם תאורה מוסיף גם למראה הגינה

אין ספק שמאוורר תקרה יכול להוסיף לא רק לאווירה ולנוחות שבמקום אלא גם לעיצוב של הגינה. הוא יכול להוסיף בכמה מישורים.

ראשית, ניתן למצוא מאווררי תקרה מעץ, אשר יכולים להשתלב היטב עם פרגולת עץ מקורה, ריהוט מעץ ובכלל הוא יכול להעניק למקום מראה כפרי יותר, שכן כל הגינה תהיה משולבת בריהוט עץ ייחודי.

שנית, מאוורר תקרה יכול להיות גם מעוצב בסגנון רטרו, וינטאג', משהו ייחודי עם עץ ישן, צבעים מגוונים, מרהיב אשר גם בני הבית יאהבו את זה וגם האורחים מסביב.

שלוש, ניתן להוסיף על מאווררי תקרה דברים שונים, קישוטים מעניינים שיהפכו אותו להרבה יותר ייחודי ויפה, כמובן שזה תלוי ביכולות שלכם, גם מבחינה יצירתית וגם מבחינה כלכלית, ומצד שני, זה תלוי גם בעיצוב הכולל של הגינה.

צריך לזכור גינה בדרך כלל, היא אומנם צבעונית ואפשר להוסיף לה פסלים ומזרקות קטנות, אפשר גם להוסיף פינת ישיבה צבעונית או פשוטה ובכל זאת תמיד חסר משהו בגינה, ואם יש כבר פרגולה או שטח מקורה, בדרך כלל מעל המרפסת, אז עדיף להתקין מאוורר יפה שיכול גם לעזור מבחינה פרקטית וגם להוסיף מבחינת העיצוב של המקום.

מה צריך לבדוק כשרוכשים מאוורר תקרה עם תאורה

דבר ראשון שיש לבדוק, שאכן מדובר במאוורר טוב ואיכותי שמגיע לכל מקום ובאופן נעים ופשוט.

דבר שני שהמאוורר מתאים לעיצוב של הגינה, משתלב היטב עם הנוף מסביב ועם פריטי הריהוט האחרים. רצוי לבחון את זה אפילו דרך תוכנות הדמיה שונות בשביל לראות כיצד הוא משתלב

דבר שלישי, יש לבדוק שמדובר במאוורר בטוח שפועל בצורה טובה, לא גורם נזק ולא פוגע בבטיחות של האנשים שגרים בבית.

דבר רביעי, רצוי לבחון כמובן עד כמה המאוורר חזק והאם הוא מתאים למזג האוויר הכללי במקום, כך אפשר לדעת אם אפשר לעשות שימוש אופטימאלי במאוורר לאורך כל ימות השנה.