קצת רקע

מאז שחר ההיסטוריה הגינה הייתה אזור שנחשב למרגיע, לא רק בתור נוף שאותו אנו רואים מהחלון אלא גם בתור מקום לשהות בו בשעות היום ,כמו למשל גינות הענק, אותן אנו פוגשים בארמונות מלכים או בספרים המספרים על גינות מפוארות באחוזות. על מנת לקבל תוצאת פאר שכזו נדרש צוות לא קטן הפועל משלב התכנון של הגינה ועד לשלב הקמת גינות הפאר עצמן.

גינה כנוף

שגרת החיים שלנו הולכת והופכת לתובענית לאורך השנים, ולמרות זאת עולה וגוברת הדרישה לשימור הטבע ויצירת אווירה כפרית לצד ערים מתועשות וגורדי שחקים הצצים כמעט בכל מקום. כיום רוב האוכלוסיה רוצה לראות מחלון ביתה או משרדה נוף צומח וירוק, על מנת להרגיש מעט רוגע והורדת לחץ. לא פעם יצא לנו להתבונן מחלון משרדנו או ביתנו בגינה זו או אחרת ולחייך; ואלו האחראים לכל זה הם גם אנשי ביצוע המומחים בתחום הקמת גינות.

צלצלו כבר עכשיו למחלקת הקמת גינות במספר 03-5519633 ונשמח לעמוד לשירותכם!

הקמת גינות

גינה כמקום לשהות בו

בזמן שבמהלך היום אנו טורחים ליהנות מהגינה כחלק מנוף שעל פניו אנו חולפים או מתבוננים בו מבעד לחלון, ישנם לא מעט אנשים שלוקחים את ארוחותיהם והולכים לשבת בגינה הסמוכה למקום העבודה על מנת להוריד מעט מהלחץ הסורר בעבודה, או לחלופין גינות פרטיות שתוכננו והוקמו לשרת מטרה אחת והיא להגיע הביתה ולשהות בגינה זו כחלק בלתי נפרד מחלל הבית. על מנת שנוכל ליהנות מהגינה שלנו יש לקבל עזרה והכוונה מקצועית מאנשי מקצוע בתחום הקמת גינות אשר יוכלו לנצל את השטח הפרטי או הציבורי, אותו הם נדרשים להפוך לגינה מושקעת תוך כדי שילוב האלמנטים אותם רוצה לראות מזמין העבודה כחלק מרעיון של הקמת הגינות שהוא חוזה בראשו.

החברה שלנו

החברה שלנו מאמינה בשירות מקצועי בכל תחום בו היא עובדת וביניהם בתחום הקמת גינות. אנו עובדים עם אנשי מקצוע החל משלב תכנון הגינה ועד להגעה לתוצאה הסופית שהיא הקמת גינות. ההקמה מבוצעת על ידי אנשים מקצועיים בתחום בעלי ניסיון של שנים, כמוכן הקמת גינות מתבצעת בהדרכה צמודה של אדריכלי נוף שמועסקים במשרדנו על מנת למקסם את התוצאה הסופית של הקמת גינות ולספק ללקוח את גינת חלומותיו אם זה בתחום הגינות הפרטיות ואם זה בתחום הגינות הציבוריות. צוות העובדים המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בנוגע לכל שאלה. ניתן להתרשם מהעבודות המגוונות אותם אנו מבצעים לשביעות רצון לקוחותינו הרבים.

אז למה אתם מחכים? צלצלו כעת למספר 03-5519633 ונתחיל בעבודה!
הקמת גינות