מה זה בעצם גינה?

גינה זהו ניצול החלל החיצוני בו אנו חיים או עוברים על פניו מדי יום בהתאם לצרכים שלנו, אנו בוחרים למה אנו רוצים להפוך את הגינות החיצוניות שלנו,האם זה לגינה לצורך טיול בה או גינה לצורך ישיבה בה בצל בזמן אחרות הצהריים שלנו או אפילו גינה לצורך עריכת אירועים פרטיים או ציבוריים. בהתאם לגודל הגינה אנו יכולים להחליט מה הצורך והרצון שלנו בגינה זו. כמובן ישנן גינות ענק שניתן להפוך אותן לגינות פאר כמו שלמשל עושים באולמי אירועים אשר יש בהם גנים , או גינות ציבוריות מנקרות עיניים שמלכתחילה יועדו להיות גינות פאר ולשמש ליופי בלבד.

מה עושים עם גינות פאר?

לא פעם יצא לנו לראות או לעבור או אפילו לעצב לעצמנו גינות פאר, רבים מבתי ישראל הם בתים פרטיים בעלי גינה ענקית שיושבי הבית רוצים להפוך לגינת פאר ולא רק לגינת ירק שכיף לשבת בה.

האלמנטים המרכיבים את גינות הפאר מעט מורכבים יותר מאלמנטים לגינה רגילה ,יש לקחת בחשבון גומרים רבים היכולים להשפיע על בנייתן של גינות פאר,כמו למשל תאורה מתאימה,מערכות ישיבה מתאימות ואפילו צמחיה שמתאימה לגינות פאר ולא לגינות רגילות .

גינות פאר לרוב משמשות אותנו לצרכים מאוד מסויימים כמו עריכת אירועים בגינות אלו או שימוש לצורך כנסים ציבוריים ולאו  דווקא במגזר הפרטי בלבד ישנה דרישה לגינות פאר. כמוב שבמגזר הפרטי גינות פאר פחות נפוצות אך עם השנים אנו רואים עליה גדולה מאוד בדרישה זו.

גינות פאר יש לתכנן משלב אפס תוך כדי התחשבות ברצון הלקוח ובאלמנטים אותם הוא רוצה לשלב ותוך כדי התחשבות בתנאי הקרקע שאנו עובדים איתה,לצורך זה יש לעבוד עם אנשי מקצוע בתחום אשר ילוו אותכם מתחילת התכנון דרך העיצוב ועד הקמת גינות הפאר שאתם רוצים.

החברה שלנו

בחברה שלנו מאמינים שהחברה צריכה להתאים את עצמה לרצונות ודרישות הלקוח במיוחד כאשר מדובר על גינות פאר  כמו גם בתחומים מגוונים אחרים בהם אנו עוסקים ,אנו מאמינים שאנשי המקצוע שלנו צריכים להתאים את עצמם לרוח הזמן להיות ערניים לחידושים ולשינויים שמביאה איתה כל תקופה ובהתאם לזה להתאים ללקוח את התוצאה הסופית המקסימלית על מנת להוציאו מרוצה .

ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו על מנת להתרשם מהעבודות אותן אנו עושים ,מהתחומים המגוונים בהם מתמחה החברה ומאנשי המקצוע שלנו הישמחו לעמוד לרשתוכם בנוגע לכל שאלה.