מה זה בעצם גינת גג?

גינת גג יכולה לשמש כפיתרון מושלם לניצול שטח הגג שלנו, לא רק לצורך העמדת דודי שמש על גבי הגג, אלא לצורך שימוש נרחב ויעיל בגג שלנו. בהעדר מרפסת או כתוספת למרפסת ישנו גג הבניין שבו אנו גרים או עובדים, אותו אנו יכולים להפוך למרחב נעים ומנוצל היטב.

אז איך עושים זאת?

הצורך בהקמת גינות גג על גגות הבתים הוא צורך שקיים כבר תקופה ארוכה. ישנן המון גינות גג שאנו אפילו לא מודעים לקיומם. גינות גג הופכות ליותר ויותר אטרקטיביות בזכות היכולת להיות בגינה ולהשקיף סביב. לצורך הקמתן יש לקחת בחשבון את כל האלמנטים וההיבטים אותם רוצים לשלב בגינת הגג שלנו, בנוסף להיבטים שאינם תלויים בנו, כמו מזג האוויר החם והשמשי בישראל, התאורה שצריכה להתאים בדיוק לגינת הגג, שטח הגג עליו אנו מקימים את הגינה והחשוב ביותר- בטיחות השוהים בגינה. כל אלה חוברים יחדיו בשלב תכנון גינות גג ומובאים בחשבון בשלב ההקמה.

צלצלו כבר עכשיו למחלקת הקמת גינות גג במספר 03-5519633 ונשמח לעמוד לשירותכם!

הקמת גינות גג
מה אנחנו עושים?

אנשי המקצוע שלנו יודעים לקחת את גינת הגג שלכם למקום שלא חשבתם עליו. אנשי מקצוע המכירים את התחום על בוריו מתכננים את ההקמה, המלאכה הופכת לפשוטה הרבה יותר, מכיוון שהם יודעים לתת את המענה המקצועי ביותר לבעיות שעלולות לצוץ. ישנם אלמנטים רבים שצריך לקחת בחשבון בזמן הקמת גינות גג, אותם לא ניתן לפרט במאמר זה אלא בפגישה במתחם במיועד. ראוי לציין שהקמת גינות גג על ידי צוות מקצועי יכולה להיות פרוייקט פשוט יחסית, הרי אין שטח אדמה שאותו צריך לעבד כמו במקרה של הקמת גינה רגילה.

הקמת גינות גג מותאמת בדיוק מוחלט לבקשת וצרכי הלקוח המזמין את העבודה המבוקשת, בין אם מדובר בבניין משרדים או מקום ציבורי ישנו צורך בהקמת גינות גג המותאמות לחלוטין לצרכי השהייה של העובדים, אשר יהפוך את מקום העבודה לנעים יותר. עם זאת, כאשר מדובר בהקמת גינות גג פרטיות אנו חופשיים לעשות כל דבר אשר חפץ בו הלקוח, כמובן בהתחשב בתקציב וברצון הלקוח.

מי אנחנו?

ניתן להיכנס לעמוד הבית שלנו בכדי להתרשם מהעבודות אותן מבצעת גנים פלוס. בנוסף להקמת גינות גג החברה מתמחה בעבודות שונות ומגוונת. צוות העובדים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.

אז למה אתם מחכים? צלצלו כעת למספר 03-5519633 ונתחיל בעבודה!

הקמת גינות גג