בריכה

הבריכה הפכה לאחרונה למקום בילוי אולטמטיבי,כמו גם הקמת בריכות פרטיות דבר שלאחרונה או רואים יותר ויותר. אנו גם רואים את הצורך בבנייה ירוקה לאור המודעות העולה לשמירה על איכות הסביבה וכאן נכנסות לתמונה בריכות אקולוגיות המותאות והעומדות בתקנים הנדרשים על מנת לשמור על איכות הסביבה ולהנות ממקום בילוי נהדר לכל המשפחה.

בריכות פרטיות

בעלי גינות פרטיות רבים מתלבטים לא מעט לגבי הקמת בריכה בגינה שלהם, ההקמה עצמה היא לא הבעיה, הבעיה היא הטיפוח של הבריכה והניקיון שאותו צריך לבצע בתדירות גבוהה ועל ידי אנשי מקצוע,הפיתרון שמציעים היום אנשי מקצוע בתחום הוא בריכות אקלוגויות , בריכות הבנויות מחומרים השומרים על הבריכה לאורך וכמובן שומרים על הסביבה בה אנו חיים ,בריכות אקלוגויות כשמן כן הן יודעות לשמור על רמת ניקיון הרבה יותר גבוהה מבריכה רגילה והטיפול בבריכה אקולוגית הרבה יותר פשוט.

בריכות ציבוריות

קהילות רבות עוברות יותר ויותר לסביבה ירוקה יותר גם מבחינת הבניה שבה בה חיים ,סביבה ירוקה יותר דורשת חומרים אקולוגיים על מנת לשמור על איכות הסביבה,לאחרונה אנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בחומרים אלו,אחד השימושים שאנו יכולים להציע הוא בריכות אקולוגיות ,בריכות הבנויות מחומרים ידידותיים לסביבה ולמשתמשים בה. בריכות ציבוריות רבות נענות לצורך ההולך וגובר ועוברות לבנות בריכות אקולוגיות הבריאות יותר וטובות יותר גם לנו וגם לסביבה שלנו.

החברה שלנו

החברה שלנו עוסקת בתחומים רבים ומגוונים ודואגת לספק מענה בכל תחום בו היא נוגעת,אנשי המקצוע שלנו בתחום בריכות אקולוגיות עברו ועוברים הכשרות רבות על מנת להתעדכן בכל הנוגע בתחום ולכסות משלב התכנון ועד שלב ההקמה את כל העבודה. אנשי המקצוע שלנו עובדים יד ביד ובשילוב אנשי מקצוע רבים נוספים על מנת להקל על הלקוח שלנו ולקצר זמני עבודה ועלויות.

ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו ולהתרשם ממגוון הבריכות שהקמנו עד היום כמו כן ניתן להתרשם ממגוון העבודה שהחברה שלנו מציעה ומאנשי המקצוע איתם אנו עובדים.

ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו על מנת להתרשם מהעבודות ומקהל הלקוחות שלנו ,אנשי המקצוע שלנו יישמחו לעמוד לרשתוכם בנוגע לכל שאלה וייעוץ.