גינה כחלק מהנוף

היום לאור הרצון העז לשלב טבע בנוף בו אנו חיים או עוברים על פניו ,ישנה עלייה בשילוב גינות וטבע בנוף האורבני.

אורח החיים שלנו כמעט ולא מאפשר לנו להנות מהטבע בהעדר זמן פנוי בעבודה תובענית מדי או באורח חיים תובעני בכללי אנו נוטים לשכוח להנות מהנוף בו אנו עוברים יום יום,בעקבות כך ועל מנת לשפר את "יחסינו " עם אמא אדמה ישנה דרישה לשלב גינות בנוף האורבני ולאו דווקא בסביבה הביתית הפרטית שלנו אלא בסביבה העירונית בה אנו עובדים או עוברים על פניה.

כאן נכנס לתמונה אדריכל גינות.

מה עושה אדריכל גינות?

התחומים בהם מתמחה אדריכל גינות הם מגוונים מאוד , אדריכל גנים אמור לדעת לקרוא את השטח שעליו הוא אמור לעבוד עוד בשלב שזהו אך ורק משטח עבודה ריק , אדריכל גינות צריך לדעת להקים קומפוזיציה בטיוטה ולהצליח לראות בעיני רוחו את התוצאה הסופית שצריכה להיות לא פחות ממושלמת.

אדריכל גינות זהו תחום רחב של תכנון וביצוע תוך כדי שילוב כל האלמנטים שאותם רוצה הלקוח לראות בתוצאה הסופית תוך כדי התאמתם לתוואי השטח עליו עובד אדריכל גנים. כדי שהתוצאה הסופית תהיה לשביעות רצון מזמין העבודה אדריכל גינות עובד בשילוב עם עוד אנשי מקצוע אשר יוצרים מרקם עדין ויעיל שמוביל לגינה מושלמת.

החברה שלנו

אנו בחברה מאמינים בקידמה לצד שימור, לכן אנשי המקצוע שלנו שביניהם גם אדריכל גינות נדרשים להתעדכן בכל החידושים והעידכונים בתחום ,לעבוד בצו השעה לפי צורכי הלקוח ולפי צורכי השוק המשתנים בעקבות גורמי טבע שונים או דרישות אנושיות שונות.

החברה מעסיקה אנשי מקצוע רבים ומגוונים על מנת לכסות את כל תחומי העבודה שאנו עוסקים בהם,החל מאדריכל גינות דרך מעצבי גינות ועד לאנשי ביצוע בשטח.

אנו מאמינים שעל מנת לעצב לכם את גינת החלומות הן בתחום הציבורי והן בתחום הפרטי נדרשים אנשי מקצוע מעולים מיומנים בעלי ניסיון ומוניטין בתחום בו הם עוסקים, וכפי שנאמר אנו נשמח לספק לכם מקבלי השירות שלנו את השירות האמין האדיב והמקצועי ביותר בתחום בו אתם מתעניינים .

ניתו להיכנס לאתר הבית שלנו על מנת להתרשם מהעבודות אותן אנו מבצעים בתחומים השונים כמו:עיצוב גינות,אדריכלות גינות, הקמת גינות ועוד,כמו כן צוות האתר ישמח לעמוד לרשתוכם בנוגע לכל שאלה בתחום .