מה זה אדריכלות נוף?

אדריכלות נוף זהו תחום המתמקד בעיצוב הסביבה החיצונית בה אנו חיים. הסביבה החיצונית יכולה להיות גינה פרטית, גינה של בניין משותף, מרפסת פרטית או גן שאותם אנו רוצים לעצב, ובנוסף כל מרחב ציבורי או עירוני שאנו רוצים לשפר את הנראות שלו בכדי שיהיה יפה, מזמין ונעים לעין המתבוננת.

למה דווקא אדריכלות נוף?

לאורך השנים העולם עובר שינויים תפיסתיים בנוגע לסביבה, החל בשמירה על הסביבה בה אנו חיים וכלה באדריכלות נוף ולא רק בגננות בסיסית.
תחום האדריכלות נוף טומן בחובו רבדים שונים ומגוונים של עיצוב הסביבה והתאמתה המדויקת לדרישות הלקוח, בזמן שגננות בלבד משמעותה טיפוח התוצר הסופי של עבודת אדריכל הנופים.
אדריכלות נוף זהו תחום מורכב, הכולל בתוכו התייחסות לאלמנטים סביבתיים רבים, על מנת ליצור חלל חיצוני העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של הלקוחות.

צלצלו כבר עכשיו למחלקת אדריכלות נוף במספר 03-5519633 ונשמח לעמוד לשירותכם!

אדריכלות נוף

למי מיועדת אדריכלות נוף?

אדריכלות נוף זהו תחום המיועד לאנשים המעוניינים לתכנן את מרחב המחייה החיצוני שלהם, תוך כדי ניצול ושילוב מקסימלי של יופי, נוחות וניצול המרחב בצורה אופטימלית. כמוכן, גופים ציבוריים רבים פונים לאדריכל נוף על מנת ליצור פני שטח עירוניים או כפריים בהתאם לבקשת הגוף הציבורי. אדריכלות נוף הוא תחום העוסק בעיצוב פני השטח בצורה שהופכת את הסביבה החיצונית לנעימה למראית עין, תוך ניצול מקסימלי של משאבים מותאמים לשטח ספציפי, אשר יוצרים הרמוניה מדויקת של סביבה חיצונית נעימה ומנוצלת היטב, לטובת יצירה שהיא בעצם יצירת אמנות עיצובית. ממש כמו שאנחנו רוצים לעצב את פנים מתחם המגורים שלנו או מתחם העבודה, כך נרצה שפני השטח החיצוניים יהיו נעימים ומנוצלים היטב, הן למראית עין והן לשהייה גם בגינה פרטית ובשטח ציבורי אשר תוכננו כהלכה על ידי אדריכל נוף.

מיהו אדריכל נוף?

אדריכל נוף עוסק בתחומים רבים מכיוון שאדריכלות נוף טומנת בחובה תתי נושאים רבים ומגוונים כמו: תכנון נכון של מרחב חיצוני, התאמת המרחב החיצוני לדרישות הלקוח והסביבה, התאמת הצמחיה לסוג האדמה הנכונה ועוד. בשונה מתחום הגננות המתמקד בהתאמת צמחיה לפני השטח בלבד, באדריכלות נוף מתייחסים לגורמים נוספים מורכבים יותר, תוך שילוב נכון וניצול המרחב החיצוני בצורה היעילה והיפה ביותר, ע"פ התחשבות ברצון וצרכי הלקוח ליצירת תוצאה מוגמרת אופטימלית.

אז למה אתם מחכים? צלצלו כעת למספר 03-5519633 ונתחיל בעבודה!
אדריכלות נוף