היסטוריה על קצה המזלג

בעבר נחשבה הגינה כמקום מרגיע לשהות בו ,לטייל בו או אפילו לעשות בו עסקים, ארמונות רבים כמו אחוזות רבות העסיקו צוותים שלמים כשעוד לא היה שם לעיסוק זה,הצוותים הועסקו על משלב אפס שהוא אדריכלות גנים היום,על מנת לעצב את הגינה המושלמת תוך כדי שילוב מקסימלי ותואם באופן הרמוני לאופי השוהים בגינות אלו.

אז מה קורה היום בתחום אדריכלות גנים?

היום ישנה מודעות הולכת וגוברת לגבי עיצוב החלל החיצוני ,הציבורי והפרטי בו אנו שוהים או רק עוברים על פניו.

אדריכלות גנים זה לא רק צמחיה שנשתלת בגנים אלא בניית קומפוזיציה שלמה מורכבת מתוחכמת ובנויה לתלפיות על מנת להתאים לצרכים ההולכים ומשתנים עם הזמן הן מדרישה אנושית והן משינוי אקלים, טבע וסביבה חיצונית כוללת.

למה צריך אדריכלות גנים?

אדריכלות גנים היום נדרשת על מנת לתכנן את הסביבה החיצונית משלב אפס שהוא הגעה לסביבה על מנת להתרשם ממנה ועד להפיכת הסביבה למתאימה ונעימה לסובבים אותה.

היום ישנו צורך לשלב בין הטבע לאדם על מנת ליצור הרמוניה חיובית וטובה ושילוב בין אורח החיים האורבני בו אנו חיים לבין הטבע שאותו אנו משתוקקים לא לבטל בסביבה שלנו.

אדריכלות גנים יוצרת לנו סביבה שבה אנו נהנים לבלות לא רק מחוץ לבית הפרטי שלנו אלא גם בשטחים ציבוריים שאותם אנו מנצלים לטובת השהייה בהם עם הילדים או אפילו מחייכים ברגע שעוברים על פניהם בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה ובלי משים לב אדריכלות גנים הפכה לנו את החיים ליפים יותר שלווים יותר ונעימים יותר.

אני מאמין שלנו

אנו כחברה מאמינים ביצירת הרמוניה בין הטבע שבו אנו משתמשים ואותו אנו מנצלים לצרכים האישיים שלנו לבין האדם. אנו רוצים ליצור עבורכם סביבה נעימה רגועה ושלווה על מנת לשלב אותה באורח החיים הלחוץ והתובעני שלנו. אנו מעסיקים אנשי מקצוע בתחום בעלי ניסיון ושנים בתחום אדריכלות גנים, ניתן  להיכנס לאתר הבית שלנו ולהתרשם מעבודות שונות ומגוונות שאנו מציעים בתחום, כמו כן ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר,אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לרשתוכם בכל שאלה בנוגע לתחום אדריכלות גנים ותחומים נוספים שאותם ניתן לראות באתר הבית.